منو
Kafsabi Salar Tabriz
خدمات کفسابی سالار
ارائه خدمات کفسابی، نماشویی و سنگ سابی در تبریز
بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شمال غرب
Kafsabi Salar
Floor polishing And Facade cleaning In Tabriz
09143324627
خدمات کفسابی در تبریز کفسابی و نماشویی سالار خدمات کفسابی و سنگ سابی در تبریز

خدمات نماشویی ساختمان

نماشویی چیست؟
نماشویی اصطلاحی است که برای شست و شوی نمای ساختمان ساختمان استفاده میشود. امروزه با وجود آلاینده های موجود در هوای شهرهای بزرگ مانند تهران، کرج و تبریز دود و گرد و غبار و کاهش کیفیت و کثیف شدن نمای ساختمان در گذر زمان لزوم شستوی نمای ساختمانها به صورت دوره ایی در کلان شهرها احساس میشود.
نماشویی ساختمان و شستشوی نما نقش اساسی در زیباسازی ظاهر ساختمان ایفا می کند و جزء کارهای تخصصی در صنعت خدمات ساختمانی به حساب می آید. نوع نماشویی ساختمان و قیمت نماشویی به طرح و جنس نمای ساختمان، مکان و شرایط جغرافیایی که ساختمان در آن قرار دارد وابسته است.
در بسیاری از ساختمان های تازه ساز نیز مشاهده میشود که پس از پایان کار نما چهره زشت و کثیف و ناپسندی به خود میگیرد که علت آن ریختن و باقی ماندن سیمان در حین سنگ کاری است در این حالت بهترین کار نماشویی است تا چهره ساختمان حالت تمیز و درخشانی به خود بگیرد و جذابیت و زیبایی را به ساختمان بازگرداند. نماشویی ساختمان آجری
انواع روشهای شستشوی نمای ساختمان
۱) استفاده از داربست برای شستشوی نما:
که ما این نوع نماشویی را پیشنهاد نمیکنیم این نوع شستشوی نما فقط برای ساختمان هایی مناسب است که به هر دلیل از قبل داربست بر روی آنها نصب شده باشد چرا که هزینه داربست بسیار بالا است در حالی که میتوان بدون داربست و با کمک طناب کار بهتری را نیز انجام داد.
۲) استفاده از طناب راپل ابریشمی برای شستن نما:
بهترین و کم هزینه ترین و سریع ترین روش شستن نما شستشوی نما با طناب است طوری که در آن با استفاده از طناب از بالای ساختمان تا کف ساختمان پایین می آییم و در طول مسیر پایین آمدن شستشوی محیط نزدیک به طناب شسته میشود در این روش نماشوکار طناب را در پشت بام به قسمتی که قابل اعتماد و مطمعن است محکم میکند و با پایین آمدن از طریق طناب اقدام به شستشوی نما میکند.
نماشویی در تبریز - خدمات نماشویی در شمال غرب ایران - نماشویی در اردبیل و زنجان - شستشوی نما در شهر زنجان و شهر اردبیل
چرا ساختمان به نماشویی احتیاج دارد؟
  • کثیف شدن نمای ساختمان به مرور زمان
  • نشست دود ماشین روی نمای ساختمان
  • ریخته شدن مصالح ساختمانی مانند سیمان و رنگ روی نما
  • چسباندن پوستر های تبلیغاتی روی نمای ساختمان
نماشویی ساختمان در تبریز
نماشوی سالار در تبریز - خدمات نماشویی و کفسابی سالار - شستشویی نما در آذربایجان غربی - نماشویی در ارومیه
ابزار نماشویی ساختمان
کرباس و پارچه استری
یکی از روش‌های ابتدایی پاک کردن شیشه‌ها زدودن کثیفی‌ها و غبار با یک دستمال خیس یا نم دار، و پاک کردن آن با یک کرباس نسبتاً نرم و مرطوب است.
ابر خیس و تی لاستیکی
در این روش شیشه‌های نما را با ابر یا پارچه حوله ای که با محلول رقیق آب و شوینده کاملاً خیس شده‌است ، می شویند و بلافاصله آب کثیف باقی‌مانده را با یک تی لاستیکی که مجهز به تیغه‌های لاستیکی مخصوصی هستند از روی سطح شیشه پاک می کنند .
در این روش، مواد شیمیایی محلول طیف وسیعی از صابون‌ها، مایع ظرفشویی، شیشه پاک کن‌های خانگی، یا تری سیدم فسفات و نمک را شامل می‌شود. اضافه کردن ضدیخ برای جلوگیری از یخ زدگی محلول روی شیشه‌ها در زمستان کاربرد دارد. در مناطق گرم ایران، این مشکل به واسطه تبخیر آب روی شیشه یا کامپوزیت نما، قبل جمع کردن آن با تی بسیار معمول است.
برس پاشش آب خالص
در این روش هر کدام از انواع تیرک‌های تلسکوپی در انتهای فوقانی به یک برس مخصوص با قابلیت پاشش آب مجهز شده‌است. آب خالص مورد استفاده می‌تواند از مخزن یک وسیله نقلیه تأمین شده یا با روش‌های معمول فیلتراسون در محل پروژه تولید شود. آب خالص، نرم، یا سختی‌گیری شده از طریق دو یا سه مرحله فرایند تصفیه شامل یک مرحله فیلتر کربن و استفاده از غشاء اسمز معکوس، یا فیلتر کربن، غشای اسمز معکوس و سختی‌گیری با رزین‌های سختی گیر انجام می‌شود. آب مورد استفاده باید حاوی TDS (مجموع مواد جامد محلول) کم تر از ۵ ppm است. با پاشش آب خالص بر روی سطح شیشه و در موضع سایش برس، کثیفی و غبار از روی سطح شیشه شسته می‌شود. خاصیت قطبی آب و خالص بودن آن موجب می‌شود تا آب یونیزه شده قابلیت و میل به جذب دوباره مواد معدنی را یافته و کثیفی را از سطح جدا کند. نماشویی در مرحله آبکشی هم با توجه به خالص بودن آب، بدون اینکه لکه ای بر روی سطح شیشه باقی بماند، پس از خشک شدن، سطحی یکنواخت و پاک بوجود می‌آید. در این روش به دلیل خنثی بودن سطح بلحاظ الکترواستاتیکی، تمیزی شیشه‌ها ماندگاری بیشتری خواهد داشت. دیرک‌های تلسکوپی مجهز به برس پاشش آب خالص قابلیت دسترسی تا ارتفاع حدود ۲۰ متر را دارند. محدودیت این روش، کار بر روی نماهای تخت و نسبتاً تمیز است.
واتر جت
واتر جت دستگاه هایی هستند که آب را دریافت می نمایند و سپس آن را با فشار بسیار زیاد بر روی سطح مورد نظر با استفاده از یک تفنگی و نازل که در اختیار کاربر قرار دارد ، پاشش می کنند. استفاده از واتر جت برای شستشوی نمای ساختمان مرسوم ترین روش نماشویی ساختمان می باشد . فشار بالای آب جرم ها و کثیفی ها را پاک می کند و سطح مورد نظر را عاری از هرگونه آلودگی می نماید که علاوه بر کاهش مصرف آب باعث افزایش کارایی نیروی انسانی و کیفیت و سرعت امور نظافتی می گردد.
واترجت صنعتی در فشارهای کاری مختلف بسته به کاربرد مورد نیاز تولید می شوند. این دستگاه های نظافتی را می توان به سه دسته کلی تقسیم بندی کرد: شوینده فشار قوی صنعتی آب سرد کوچک با فشار کاری حداکثر ۱۷۰ بار، کارواش آب سرد صنعتی و شوینده فشارقوی آب گرم صنعتی. تنوع بالای واترجت ها از لحاظ فشار و دبی و دمای آب خروجی امکان استفاده از آن ها را در صنایع مختلف و با توجه به نیاز موجود فراهم می کند .
برای شستشوی نمای ساختمان از دستگاه واتر جت های بسیار قوی استفاده می گردد . دستگاه واتر جت صنعتی آب را با فشار بالا از درون مخزن خود به بیرون هدایت میکند و از طریق کارتکی مخصوص موجب پاک شدن سطح نما و لایه برداری می گردد. خدمات نماشویی سالار
نماشویی در تبریز - خدمات نماشوی در استان آذربایجان شرقی - نماشویی در میانه - نماشویی در مرند
خدمات نماشویی سالار
شرکت خدمات کفسابی و نماشویی سالار با بیش از یک دهه تجربه و با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات نماشویی ساختمان در در تمام نقاط کشور به ویژه منطقه شمال غرب از جمله استانهای آذربایجان شرقی (شهر های تبریز، شهر میانه، مراغه، مرند، ملکان، اهر، کلیبر، هشترود، بناب، بستان آباد، سراب، اسکو، هریس، قره آغاج، جلفا، شبستر، آذرشهر و ...) ، استان آذربایجان غربی (شهر های ارومیه، شهر سلماس، خوی، ماکو، میاندوآب، مهاباد، تکاب، بوکان، چالدران، پیرانشهر، سردشت، شاهین دژ، نقده و ...) ، استان اردبیل (شهرهای اردبیل، مشکین شهر، خلخال، سرعین، نمین، گرمی، بیله سوار، پارس آباد، نیر، کوثر) و استان زنجان (شهر های زنجان، شهر خدابنده، طارم، خرمدره، ابهر، ماهنشان، ایجرود، سلطانیه) و استان کردستان میباشد.
شرکت خدمات کفسابی و نماشویی سالار آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه شستشویی نمای ساختمان و آپارتمان شما میباشد، جهت برقراری ارتباط با ما میتوانید در کلیه ساعات شبانه روز با شماره تلفن های موجود تماس حاصل بفرمائید.
لوگوی شرکت خدمات کفسابی سالار
طراحی و پشتیبانی : پیشرو پروژه