منو
Kafsabi Salar Tabriz
خدمات کفسابی سالار
ارائه خدمات کفسابی، نماشویی و سنگ سابی در تبریز
بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شمال غرب
Kafsabi Salar
Floor polishing And Facade cleaning In Tabriz
09143324627
خدمات کفسابی در تبریز کفسابی و نماشویی سالار خدمات کفسابی و سنگ سابی در تبریز

خدمات کفسابی بتن - ساب بتن

خدمات کفسابی و ساب بتن
وقتی حرف از کفسابی شود، اکثرا سنگسابی برای شان تداعی می شود. به طور کلی همان طور که گفتیم کفسابی بتن و ساب زدن سیمان مفاهیم تازه ای در کشور ما هستند. اگر از خود پرسیده اید که کفسابی چیست و چه هدفی دارد، بد نیست بدانید که در کفسابی بتن سطح بنا با دستگاه یکدست و تمیز می شود. انجام این کار قبل از اپوکسی کردن و پارکت کردن کاملا ضروری است و تا زمانی که کف را با کفسابی آماده نکرده باشید، امکان انجام کاری رو کف وجود ندارد. البته گاهی تنها می خواهیم که سطح علاوه بر یکدست بودن، درخشان نیز باشد که در این حالت باید از دستگاه های خاصی استفاده کنیم. در ادامه با انواع دستگاه کفسابی بتن نیز آشنا خواهیم شد.
کفسابی بتن tabriz
کفسابی بتن معمولا برای صاف کردن سطح بتن استفاده می شود البته بتن را می توان تا حدودی براق هم کرد ولی این مورد شایع نیست و معمولا فقط برای تمیز کردن انواع جرمها مانند گازوئیل و چسب و سیاهی روی بتن از کفسابی استفاده می شود. کفسابی بتن حتما با لقمه الماس صورت میگیرد. کفسابی بتن به دو صورت خشکه (بدون آب) و با آب انجام می شود. لجن حاصل از کفسابی بتن نسبتا سنگین است و می توان آن را خشک کرد و به جایی دیگر برد در غیر این صورت می توان آن را داخل بشکه ریخت.
کاربرد کفسابی بتن
حتی اگر قصد پارکت و اپوکسی کردن روی کف بتنی را نداشته باشید، باید توجه کنید که بتن در طول زمان فرسوده می شود. برخورد وسیله ها، لکه های چربی، ریختن رنگ و... علاوه بر ظاهر ناخوشایند و به خطر انداختن بهداشت محیط (بیمارستان ها و کشتارگاهها)، کاربرد اولیه ی بتن را تغییر خواهد داد و اهمیت اجرای کفسابی بتن و کفسابی ساختمان را افزایش می دهد.
علاوه بر موارد گفته شده، شرایط آب و هوایی و تغییرات دمای محیط نیز می تواند باعث ترک خوردن بتن و شکستن آن شود. تمام این موارد باعث کاهش عمر بتن شده و به همین دلیل است که انجام امور کفسابی بتن با دستگاه کفسابی بتن مخصوص به آن را بیش از بیش حائز اهمیت می کند.
کفسابی ساختمان و ساب زدن سیمان نه تنها دوام و طول عمر کف بتنی را افزایش می دهد، بلکه شکستگی ها و ترک های آن را نیز پر می کند. اجرای کفسابی بتن سطح مورد نظر را صاف و براق کرده و ناهمواری های به جامانده از مرحله ماله کشی را رفع می کند.
کفسابی بتن سالار
لقمه کفسابی چیست؟
انواع دستگاه کفسابی بتن صفحه هایی با اندازه های متفاوت دارند که لقمه های متفاوتی را می توان روی آنها سوار کرد.
این لقمه ها کف را می سابند و هر نوع از آن ها با ضخامت مشخص، برای نوع خاصی از سطح استفاده می شود. رایج ترین گروه در میان لقمه ها، لقمه الماسی نام دارد که معروف ترین آنها لقمه الماسه شماره 120 (برای کفسابی بتن نرم) و لقمه الماسه شماره 36 (برای کفسابی بتن سنگ دار) است.
مراحل کفسابی بتن
کفسابی ساختمان و ساب زدن سیمان احتیاج به آماده سازی خاصی ندارد و خود دستگاه تقریبا تمام کار را انجام می دهد. مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کرد انتخاب دستگاه و از آن مهمتر لقمه مناسب برای انجام امور کفسابی است. متخصصان کفسابی بتن عموما ساب زدن سیمان را با آب انجام می دهند که روند ساب زنی که را موثرتر می کند. بسیاری از اساتید کفسابی را همراه با آب انجام می دهند.
دراین روش همراه با کفسابی آب با فشار معین بر روی محیط و کف پاشیده می شو و مازاد بر فایده ی آن برای دستگاه می تواند دید بهتری به متخصص برای بررسی کار انجام شده بر روی کف بدهد. باید در نظر داشته باشید که عدم استفاده ی درست از دستگاه کفسابی بتن و یا آشنا نبودن با آن می تواند باعث صدمه به آن شود لذا توصیه می کنیم چنانچه خودتان با کفسابی و استفاده از دستگاه های آن اشنایی ندارید حتما آن را به یک تیم با تجربه بسپارید. البته کفسابی بتن به صورت خشک نیز انجام می شود.
موزاییکی کردن بتن - بتن سابی
قیمت کفسابی بتن
همان طور که قبلا گفتیم نوع بتن (نرمه یا سنگ دار) روی انتخاب دستگاه کف ساب بتن و درنتیجه هزینه کفسابی تاثیر می گذارد. علاوه بر آن، متراژ محیط نیز در تعیین قیمت کفسابی بتن بسیار تاثیرگذار است؛ هرچه متراژ بالاتر باشد قیمت کمتر خواهد بود. اگر متقاضی خدمات کفسابی برای صیقلی کردن باشید هم قیمت تمام شده ی خدمات کفسابی افزایش خواهد یافت؛ زیرا این کار به دستگاه های خاصی نیاز دارد.
خدمات بتن سابی سالار اکنون که با دلایل انجام کفسابی بتن و ظرافت های آن آشنا شده اید، بد نیست بدانید که استفاده اشتباه از دستگاه کفسابی بتن یا انتخاب لقمه نامناسب می تواند آسیب جدی به سطح وارد کند. بنابراین بهتر است برای کفسابی ساختمان و ساب زدن سیمان از متخصصان این رشته کمک بگیرید. شرکت خدمات کفسابی و بتن سابی سالار آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشد، جهت برقراری ارتباط با ما میتوانید در کلیه ساعات شبانه روز با شماره تلفن های موجود تماس حاصل بفرمائید.
لوگوی شرکت خدمات کفسابی سالار
طراحی و پشتیبانی : پیشرو پروژه